نظرسنجی online
رضایت خود از اطلاع رسانی های سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟ 
 
 
 
پیروزی پر گل تیم مهرآبادی ها برابر تیم تجره/بهترین ها انتخاب شدند + عکس
نگارنده: (امیر تشیعی) : مجری و مسئول روابط عمومی سایت
تاریخ ثبت: 1395/01/14
پیروزی پر گل تیم مهرآبادی ها برابر تیم تجره/بهترین ها انتخاب شدند + عکسبا عنایت به برنامه ریزی قبلی یک مسابقه فوتبال در زمین خاکی برگزار شد

به گزارش  شبکه مهرآبادی ها ؛ 12 فروردین سال جاری یک مسابقه بین تیم های مهرآبادی ها و تیم تجره برگزار شد؛مسابقه در دو زمان 30 دقیقه به میزبانی تیم مهرآبادی ها برگزار شد.

 

در این مسابقه هر تیم با 7 بازیکن وارد زمین شد و تیم ها از نفرات ذخیره در این بازی استفاده کردند و بازی در نهایت در نیمه نخست با حساب 1 بر 1 به پایان رسید و نیمه دوم یک نیمه پر گل بود تا جایی که تیم تجره در نیمه دوم 2 گل و تیم میزبان 4 گل به ثمر رساند و در پایان یک رقابت نفس گیر تیم مهرآبادی ها 5بر 3 مهمان خود را در هم کوبید.

 

تیم ما در شروع با ترکیب زیر به مصاف حریف خود رفت.

دروازه بان: بهرام تشیعی فرزند حاج فضل اله

مدافعان: یوسف دیانتی فرزند مرحوم احمد - قاسم دیانتی فرزند مرحوم کربلایی اصغر

هافبک ها: بهمن تشیعی فرزند حاج فضل اله - علی حاج علی نتیجه حاج نادعلی تشیعی - حمیدرضا دیانتی فرزند حاج مصطفی

مهاجم: امیرحسین تشیعی فرزند عبدالرضا

 

از نکات جالب توجه تعویض های تیم مهرآبادی ها بود که در این بازی 6 بازیکن دیگر به میدان رفتند اما بی شک همه در این پیروزی سهیم بودند اما 4 بازیکن نقش کلیدی را داشتند که از این بازیکنان به عنوان بهترین ها در این بازی یاد می شود.

 

یوسف دیانتی

این بازیکن در پست دفاع عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشت و بارها وبارها در این بازی جلو حمله تیم حریف ایستاد و مانع از گلزنی تیم تجره شد.

 

بهمن تشیعی

این بازیکن در وسط زمین نقش Play Maker یا بازیساز را داشت و یک با پاس های خوب خودش سایر بازیکنان را در موقعیت گلزنی قرار می داد و حتی در یک صحنه از نزدیک های وسط زمین تا جلوی دروازه حریف 4 بازیکن را پشت سرهم دریبل زد.

 

امیرحسین تشیعی

این بازیکن در پست مهاجم با گلزنی و پاس های گل عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای گذاشت.

 

حسین سخایی(نوه مرحوم اسماعیل تشیعی)

این بازیکن که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد با یک نمایش خوبی در پست مهاجم گل های خوبی را از خود به جای گذاشت و بارها در این مسابقه از جلوی دروازه حریف و میانه زمین با توپ ربایی موقعیت های خطرناکی برای تیم مهرآبادی ها ایجاد کرد.

 

بر اساس این گزارش تصاویری از این مسابقه در بخش مربوطه بارگزاری شد و شما می توانید برای دیدن این تصاویر اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

تعداد مطالعه: 689
همولايتي |   1395/01/15 10:42:49   |
0     0
.سلام ضمناً گفته بوديد از ترکیب 11 نفره تیم در ابتدای بازی عکسی انداخته می شود و در پایان بازی یک عکس دسته جمعی با هواداران انداخته می شود. پس كو عكساش كه اخر بازي انداخته شد نذاشتي دسته جمعي با تماشاچي ها وتيم مقابل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 پاسخ 
دیدگاه کاربران
دیدگاه کاربران
اخبار مرتبط